Na čo si dať pozor pri hľadaní partnera cez zoznamku?

Určite je pravda, že dnešná doba zoznamovaniu zas toľko nepraje. Uponáhľane tempo, väčšina pracovného týždňa neposkytuje žiadny čas na nejaké stretnutia. Aby sa náprotivok dôkladne poznal, chce to čas. Ak sa radi zoznamujete po sieti, sú tu prepracované online zoznamky, ktoré Vám dohodia zaujímavý kontakt. Potom už je všetko úplne na Vás, ako sa rozhodnete - je to len tip na zoznámenie. Na čo si ale dať u online zoznamiek pozor?

Zoznamky môžu predsa len trochu klamať

Profilové foto staré niekoľko rokov, nepravdivé alebo zavádzajúce údaje, nedostatočne vyplnený profil. Dosť možno sa potom na rande stretnete s niekým, koho ste vlastne vôbec neočakávali a namieste je potom sklamanie. Ľudia sa radi chvália, zoznamky môžu byť preto plné superlatívov a realita je nakoniec trochu odlišná. S náprotivkom si určite nejakú dobu dopisujte, je potrebné zistiť čo najviac informácií pred prípadným rande, aby sa potom nedostavilo zbytočné sklamanie. Niečo Vám nesedí? Skúste sa proste šikovne opýtať, možno hneď odhalíte chronického rozprávkára. Nezabudnite, že fotografie nie je všetko ...

Fotka zo zoznamky nemusí vôbec zodpovedať

Veľa napovie výraz tváre - je to škrobený úsmev? Pôsobí dotyčný alebo dotyčná úprimne a v neposlednom rade, príde Vám naozaj sympatický či sympatická? Fotografie pritom nemusí zodpovedať súčasnej realite, nezriedka sa stáva - a to platí u oboch pohlaví - že profilovka je trochu retušovaná. Zoznamky po internete sú už proste také, bohužiaľ sa tomuto nevyhnete. Je dôležité, aby mal prípadný budúci náprotivok doriešené všetky predchádzajúce vzťahy alebo dokonca manželské zväzky. Niekedy si takto bohužiaľ krátia chvíľu ženatí páni alebo vydaté ženy a je pomerne ťažké to na prvý pohľad poznať. Nezverejňujte po internete naozaj intímne údaje, neposielajte fotky napríklad v sexi spodnej bielizni, prvé rande si dohodnite na verejnosti. Opatrnosť je tu na prvý mieste a neradno nič podceniť. Choďte napríklad do kaviarne v centre, za to predsa nič nedáte - maximálne drobnú útratu, ktorú tu urobíte.
2021 hladampeknukocku@vybrat.eu


Partner na úrovni


Naši partneri:
Šperk Shop